Informacje dodatkowe
| Waga | 0,252 kg |
|---|---|
| Brand | Asquith & Fox |
| Kolor | Black, Navy, White |
| Rozmiar | 3XL, L, M, S, XL, XXL |
| Consistence | 60% bawełna / 40% poliester |
| Grammage | 200 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 30°C, prasowanie |
| Sleeve | krótki, wszyty (set in) |
| Colourfulness | jednokolorowa |
| Workmanship | szwy boczne |
| Mixture | bawełny (60%) / poliester (40%) |
| Making Cachet | Fair Working Conditions |
| Details Buttons | guziki w odcieniu tkaniny, zapięcie na 2 guziki lub mniej |
