Opis
Z czystym szerokim dekoltem | Długie rękawy | Klasyczny fason
Z czystym szerokim dekoltem | Długie rękawy | Klasyczny fason
| Waga | 0,257 kg |
|---|---|
| Brand | Asquith & Fox |
| Rozmiar | L, M, S, XL, XXL |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 200 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 30°C, prasowanie |
| Sleeve | długi |
| Colourfulness | w paski |
| Mixture | bawełny (100%) |
| Making Cachet | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |