Opis
Bawełna pochodząca z recyklingu | Możliwość prania w temp. Do 40°C
Bawełna pochodząca z recyklingu | Możliwość prania w temp. Do 40°C
| Waga | 0,454 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, Navy, Denim Blue, Ice Blue, Light Grey |
| Rozmiar | 100 x 180 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 225 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, suszenie w suszarce bębnowej, prasowanie |
| Colourfulness | wielokolorowa / kontrastowa |
| Mixture | bawełny (100%) |