Opis
Szlafrok frotte z kapturem | 100% miękka bawełna
Szlafrok frotte z kapturem | 100% miękka bawełna
| Waga | 0,637 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, White, Aqua Blue, Army Green, Deep Blue, Fire Red, Graphite, Jeans Blue, Pink, True Blue |
| Rozmiar | 116/128, 128/140, 140/152, 152/164, 164/176 |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 400 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | wielokolorowa / kontrastowa |
| Mixture | bawełny (100%) |