Opis
Szlafrok z kapturem | Turecka bawełna | Kołnierz szalowy | Ciepła i miękka tkanina | Przyjazny dla skóry, szybkoschnący, łatwy w utrzymaniu | Biały i jasne kolory można prać w 60°C, ciemne w 40°C | Duże rozmiary
Szlafrok z kapturem | Turecka bawełna | Kołnierz szalowy | Ciepła i miękka tkanina | Przyjazny dla skóry, szybkoschnący, łatwy w utrzymaniu | Biały i jasne kolory można prać w 60°C, ciemne w 40°C | Duże rozmiary
| Waga | 1,378 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, White, Anthracite Grey, Aqua Blue, Army Green, Cinnamon, Deep Blue, Deep Red, Fire Red, Graphite, Jeans Blue, Lime Green, Mustard, Terra, True Blue |
| Rozmiar | 3XL, XXL, L/XL, S/M, XS |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 400 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa |
| Mixture | bawełny (100%) |