Opis
Bardzo miękki | Bardzo miękki ręcznik dziecięcy o wadze 360 g/m²
Bardzo miękki | Bardzo miękki ręcznik dziecięcy o wadze 360 g/m²
| Waga | 0,459 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | White, Anthracite Grey, Aqua Blue, Light Blue, Light Pink, Mint Green, Pink |
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 360 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa, pastelowa |
| Mixture | bawełny (100%) |