Opis
Sportowy ręcznik | Bordiura nadająca się do nadruku, ok. 10 cm
Sportowy ręcznik | Bordiura nadająca się do nadruku, ok. 10 cm
| Waga | 0,209 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, Purple, White, Anthracite Grey, Aqua Blue, Bright Orange, Bright Yellow, Dark Green, Fire Red, Graphite, Irish Green, Light Blue, Light Grey, Light Pink, Light Purple, Lime Green, Pink, Sand, True Blue |
| Rozmiar | 30 x 140 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 450 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa, pastelowa |
| Mixture | bawełny (100%) |