Opis
Ręcznik kąpielowy | Jedna strona 100% poliester, idealna do sublimacji | Jedna strona wykonana w 100% z bawełny
Ręcznik kąpielowy | Jedna strona 100% poliester, idealna do sublimacji | Jedna strona wykonana w 100% z bawełny
| Waga | 0,161 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | White |
| Rozmiar | 30 x 140 cm |
| Consistence | Zewnątrz: 100% poliester, wewnątrz: 100% bawełna |
| Grammage | 350 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa |
| Mixture | bawełny (proporcjonalnie), poliester (proporcjonalnie) |