Opis
Wyprodukowane z 100% tureckiej bawełny | Dopasowanie pleców dzięki elastycznej taśmie | Przód z regulowanym zapięciem na rzep | Uwaga: Prać z zapiętymi rzepami!
Wyprodukowane z 100% tureckiej bawełny | Dopasowanie pleców dzięki elastycznej taśmie | Przód z regulowanym zapięciem na rzep | Uwaga: Prać z zapiętymi rzepami!
| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, Purple, White, Anthracite Grey, Aqua Blue, Army Green, Cappuccino, Cinnamon, Dark Green, Deep Blue, Fire Red, Graphite, Jeans Blue, Light Grey, Lime Green, Mustard, Sand, Terra, True Blue |
| Rozmiar | 65 x 135 cm, 65 x 150 cm, 65 x 170 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 400 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa |
| Mixture | bawełny (100%) |