Opis
Miękka, chłonna rękawica do mycia z organicznej bawełny | Wykonany w 100% z organicznej bawełny | Bawełna przyjazna dla środowiska
Miękka, chłonna rękawica do mycia z organicznej bawełny | Wykonany w 100% z organicznej bawełny | Bawełna przyjazna dla środowiska
| Waga | 0,045 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, Blue, Green, Light Grey, Off White, Rose, Walnut |
| Rozmiar | 16 x 22 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 600 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Mixture | bawełny (100%) |
| Making Cachet | bawełna organiczna |