Opis
100% miękka bawełna | Zwijane do niewielkiego rozmiaru | Hamamzz są tradycyjnie tkane w Turcji | Ręcznie skręcane i wiązane frędzle | Nieregularności splotu są naturalną cechą produktu
100% miękka bawełna | Zwijane do niewielkiego rozmiaru | Hamamzz są tradycyjnie tkane w Turcji | Ręcznie skręcane i wiązane frędzle | Nieregularności splotu są naturalną cechą produktu
| Waga | 0,427 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, Navy, Red, Graphite, Light Grey, Light Orange, Light Pink, Light Purple, Light Yellow, Royal Blue |
| Rozmiar | 100 x 180 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 240 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | wielokolorowa / kontrastowa, ze wzorem, pastelowa |
| Mixture | bawełny (100%) |