Opis
Dopasowany z elastycznym tyłem oraz regulowanym zapięciem na rzep z przodu | Dobre właściwości chłonące nawet po wielu praniach | Uwaga: Prać z zapiętymi rzepami!
Dopasowany z elastycznym tyłem oraz regulowanym zapięciem na rzep z przodu | Dobre właściwości chłonące nawet po wielu praniach | Uwaga: Prać z zapiętymi rzepami!
| Waga | 0,66 kg |
|---|---|
| Brand | ARTG |
| Kolor | Black, French Navy, White, Anthracite Grey, Army Green, Blossom Pink, Cappuccino, Cinnamon, Dark Green, Deep Blue, Fire Red, Graphite, Jeans Blue, Light Grey, Light Pink, Light Purple, Lime Green, Mustard, Old Pink, Pink, Terra, True Blue |
| Rozmiar | 85 x 135 cm, 85 x 150 cm, 85 x 170 cm |
| Consistence | 100% bawełna |
| Grammage | 400 g/m² |
| Care Instruction | pranie do 40°C, prasowanie, suszenie w suszarce bębnowej |
| Colourfulness | jednokolorowa, pastelowa |
| Mixture | bawełny (100%) |