RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wizytówek. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 3 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Wizytówki Lublin 2.0:


Usługi Lublin 2.0, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. To wizytówki dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".


Produkty linii Ekspresowej - są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierach kredowych lub satynowanych o gramaturach 300g-350g idealnie oddaje barwy oraz nawet najmniejsze linie.
Wizytówki cięte do formatu 50x90mm
Możliwość foliowania, bigowania.
Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 3 dni robocze.

 

Wizytówki Lublin 2.1:


Usługi z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!

Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Wizytówki standardowo są wykonywane dwustronnie na papierze kredowym 350g dodatkowo wzbogaconym dwustronnie folią błyszczącą.
Wizytówki cięte do formatu 50x90mm
Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni robocze.

Produkty linii Premium - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej Japońskiej firmy. Wizytówki są wykonywane w palecie CMYK na papierach o gramaturach 300-350g oraz PCV 04, i 0,7mm białej i przezroczystej. Możliwe dodatkowe uszlachetnianie folią matową lub błyszcząc, lakierowanie UV punktowe, tłoczenia, hot stamping, bigowania, perforacje i zaokrąglanie narożników. .
Wizytówki cięte do formatu 50x90mm lub 85x55mm
Czas realizacji zleceń z linii premium to maksymalnie 14 dni robocze.