RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą notesów. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 1 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Notesy Lublin 2.1:


Notesy z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!


Notesy drukujemy tylko w linii ekonomicznej w rozróżnieniu na notesy klejone i bindowane grzbietem drutowym.

Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Notesy standardowo jest wykonywany jednostronnie na papierze offset 90g w formatach A4, A5, A6

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni robocze.

Notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Idealny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją dostaje klient. Notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy na min. szkoleniach, konferencjach, targach.