RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Oferujemy druk ulotek w przystępnej cenie i wysokiej jakości. W ofercie ulotki w druku ekspresowym, składane, foliowane i z lakierem UV. 

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. 

Zamów online!

Złóż zamówienie korzystając z kreatora online.

Przejdź do sklepu

 

Ulotki Lublin Ekspres


Ulotki Lublin Ekspres, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. Druk możliwy nawet w ciągu 24 godzin od czasu przyjęcia zamówienia. To ulotka dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".

Produkty linii ekspresowej są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierach kredowych lub satynowanych o gramaturach 80g-350g idealnie oddaje barwy oraz nawet najmniejsze linie. Ulotki drukujemy w formatach od A6 do A3.

Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 3 dni robocze.

 

Ulotki Lublin - foliowane, składane, z lakierem UV


Sposoby druku ulotek dostępne w naszej ofercie są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szeroki wybór papierów i opcji pozwala nam dostosować się do nawet najbardziej wymagających projektów. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!

Produkty linii Ekonomicznej są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Ulotki standardowo są wykonywane dwustronnie na papierze kredowym 135g dodatkowo wzbogaconym lakierem depresyjnym.

Ulotki drukujemy w formatach od A6do A3.
Istnieje możliwość falcowania (składania w C, Z i V).
Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni roboczych.


Produkty linii Premium są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej Japońskiej firmy. Ulotki są wykonywane w palecie CMYK na papierach o gramaturach 90g- 300g oraz PCV 04, i 0,7mm białej i przezroczystej. Możliwe dodatkowe opcje takie jak: lakierowanie UV punktowe, bigowanie, falcowanie (składanie w C, Z i V), perforacje i dziurkowanie.

Ulotki drukujemy w formatach od A6 do A3.
Czas realizacji zleceń z linii premium to maksymalnie 14 dni robocze.