RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą teczek. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 3 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Teczki Lublin 2.0:


Teczki Lublin 2.0, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. To ulotka dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".

Produkty linii Ekspresowej - są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierach kredowych lub satynowanych o gramaturach 300g-350g idealnie oddaje barwy oraz nawet najmniejsze linie.
Teczki drukowane są w formacie A4

Istnieje możliwość dodatkowego foliowania teczki oraz wyboru narożnika, kieszonki na płytę CD/DVD lub wizytówkę.

Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 3 dni robocze.

Teczki Lublin 2.1:


Teczki z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!

Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Teczki standardowo są wykonywane jednostronnie na papierze kredowym 300g dodatkowo wzbogaconym jednostronnie folią błyszczącą.
Teczki drukowane są w formacie A4

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 10 dni robocze.


Produkty linii Premium - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej Japońskiej firmy. Wizytówki są wykonywane w palecie CMYK na papierach o gramaturach 300-350g. Możliwe dodatkowe uszlachetnianie folią matową lub błyszcząc, lakierowanie UV punktowe, tłoczenia, hot stamping.
Teczki drukowane są w formacie A4

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 12 dni robocze.