RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plakatów. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 3 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Plakaty Lublin 2.0:


Plakaty Lublin 2.0, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. To ulotka dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".

Produkty linii Ekspresowej Produkty - są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierze kredowym o gramaturze 170g idealnie oddaje barwy oraz nawet najmniejsze linie.
Plakaty drukujemy w formatach od A4 do A3

Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 3 dni robocze.

Plakaty Lublin 2.1:


Plakaty z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!


Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Plakaty standardowo wykonujemy jednostronnie na papierze kredowym 135g.
Plakaty drukujemy w formatach od A4 do A2 oraz formaty od B1 do B3

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni robocze.

Produkty lini Solventowej - są drukowane na japońskich 6 kolorowych maszynach solventowych. Plakaty standardowo drukowane są na jednostronnie na papierze kredowym 220g
Plakaty drukujemy w formatach od A1 do A0 oraz formaty od B1 do B0

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni robocze.