RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą papierów firmowych. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 2 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Papiery firmowe Lublin 2.0:


Papiery firmowe Lublin 2.0, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. To ulotka dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".

Produkty linii Ekspresowej - są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierach kredowych lub satynowanych o gramaturach 80g-200g.

Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 3 dni robocze.


Papiery firmowe Lublin 2.1:


Papiery firmowe z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!


Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Papier firmowy standardowo jest wykonywany jednostronnie na papierze kredowym 90g.

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 7 dni robocze.