RGB DRUK
Profesjonalna drukarnia w Lublinie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą katalogów klejonych i szytych. Tutaj znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory, które - mamy taką nadzieję - spełnią wszelkie Państwa wymagania.

Możemy państwu zaproponować 2 linie produktów

Wszystkie ceny oraz cały asortyment naszej drukarni znajdziecie Państwo w sklepie internetowym. Zachęcamy do zakładania kont oraz robienia zakupów za pośrednictwem tej platformy. Proponujemy stałe rabaty nawet do 30%.

Wejdź do sklepu klikając na baner w górnej części strony.

Katalogi Lublin 2.0:


Katalogi Lublin 2.0, to usługi ekspresowe, które mają wysoki priorytet wykonania i mogą być przygotowane "od ręki" lub w krótkim odstępie czasu. To ulotka dla tych, którzy wiecznie się śpieszą i lubią mieć wszystko "od zaraz".

Produkty linii Ekspresowej - są drukowane na cyfrowych prasach produkcyjnych o rozdzielczości druku 1200x1200dpi. Druk w palecie kolorów CMYK na papierach kredowych lub satynowanych o gramaturach 130g idealnie oddaje barwy oraz nawet najmniejsze linie.
Katalogi drukowane są w formacie A4 i A5

Czas realizacji zleceń z linii ekspresowej to maksymalnie 1-2 dni roboczych.

Katalogi Lublin 2.1:


Katalogi z serii Lublin 2.1, to usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, przygotowane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ta bogata oferta pozwala na dobre dopasowanie do własnych potrzeb drukowanych wizytówek. Podane warianty cenowe sprawiają, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz za druk!


Produkty linii Ekonomicznej - są drukowane na czterokolorowych offsetowych maszynach renomowanej japońskiej firmy. Katalogi standardowo są wykonywane dwustronnie na papierach offsetowych i kredowych 90g-170g szyte w dwóch miejscach.

W tej linii istnieje możliwość doboru papieru o różnych gramaturach na okładkę oraz dodatkowe jej zabezpieczenie folią matową lub błyszczącą.

Czas realizacji zleceń z linii ekonomicznej to maksymalnie 14 dni robocze.